Notice: Undefined index: language_id in /home/wbhywfbsml/domains/kratki.waw.pl/public_html/modules/twengafeed/twengafeedabstract.php on line 57
Klapy rewizyjne z płytą k/g 40x80 ,klapy rewizyjne z płytą k/g

Strona główna

Ostatnio przeglądane

Informacja

Klapa rewizyjna sufitowa g/k 40x80

Nowy produkt

Klapa sufitowa z płytą k/g 40x80 TYLKO DO SUFITU

Więcej szczegółów

258,00 zł brutto

Więcej informacji

Klapy sufitowe K/G

1) Dane techniczne:

    - rama z blachy ocynkowanej grubości 1mm

    - płyta karton-gips 12.5mm

    - wysokość ramki w której obsadzona jest płyta k/g 13mm

    - zamek sprężynowy (aby otworzyć klapę należy unieść ją do góry    zamek zwalnia blokadę i klapa jest  otwarta , w ten sam sposób zamykamy)

    - płyta k/g obsadzona w ramie jest z pozostawionymi dookoła szczelinami aby naciągnąć całość gipsem co daje lepsze łączenie z płytą i eliminuje prężenie płyty w ramie

    - zawiasy są ruchome, po otwarciu klapy możemy całą wyjąć dzięki czemu jest lepszy dostęp i pole manewru

2) Wymiary

    - wewnętrzny  40cmx80cm

    - zewnętrzny   46cmx86cm

3) Zastosowanie

Klapy rewizyjne z płytą karton-gips służą do suchej zabudowy otworów w sufitach, w takich sposób aby można je maksymalnie zamaskować dzięki możliwości nakładania gipsu i farby. Takie rozwiązanie daje możliwość dostępu do otworów rewizyjnych, a jednocześnie nie psuje efektu estetycznego. Przy zastosowaniu klapy z k/g pozostaje widoczny tylko obrys otworu na szerokość fugi a i to można zamaskować szpachlą jeśli wiemy, że z otworu rewizyjnego będziemy korzystać niezmiernie rzadko.

Klapy rewizyjne K/G z blachy stalowej ocynkowanej  są przeznaczone do stosowania w sufitach podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych wewnątrz pomieszczeń.  Ze względu na zabezpieczenie antykorozyjne klapy i drzwiczki rewizyjne K/G mogą być stosowane w pomieszczeniach suchych, średnio wilgotnych i wilgotnych w środowisku o kategorii korozyjności atmosfery C1 i C2 wg normy PN-En ISO 12944-2/2001. W/w wyroby umożliwiają szybki i wygodny dostęp do wszelkich instalacji w pomieszczeniach.

Klapy wykonujemy w innych rozmiarach-podaj wymiar, wycenimy i zrobimy.