Strona główna

Ostatnio przeglądane

Informacja

Wentylator kominkowy kanałowy śr.150

Nowy produkt

Wentylator kominkowy kanałowy śr.150

Więcej szczegółów

249,43 zł brutto

Więcej informacji

Opis

NAJCICHSZY wentylator kanałowy na rynku. Rewelacyjny bezszumowy silnik o niezwykle wysokich parametrach ustawia ten produkt w pierwszej klasie jakości. W prezentowanym modelu zostały dobrane najlepsze z możliwych parametrów. Niewielkie rozmiary, niski poziom hałasu a jednocześnie wysoka wydajność pozwalają na montaż tych urządzeń praktycznie w każdym pomieszczeniu użytku domowego.


Zastosowanie łożyska kulkowego umożliwia montaż wentylatora w dowolnej pozycji (ściennej, sufitowej lub skośnej) bez wpływu na jego parametry.
Wydajność: 390m3/h
Poziom hałasu:36dbA
Temperatura pracy:-40+80
Pobór prądu:39W
Przewidywany czas pracy:50000h
Średnica 149mm. wysokość 15cm.

Ten wentylator to:

Niemiecka technologia EBMpapst

Wentylator przeznaczony do zastosowania w systemach DGP (dogrzewania gorącym powietrzem) oraz w systemach wentylacji.

Wentylator stosuje się na końcach kanałów w przypadku, gdy gorące powietrze nie dociera do wszystkich pomieszczeń. Zjawisko takie występuje, gdy główny wentylator nie jest w stanie przepchnąć powietrza na odpowiednią odległość. Powstaje wtedy sytuacja, w której powietrze jest dostarczane tylko do kanału i w nim pozostaje, zaś pomieszczenie, które chcielibyśmy np. ogrzać jest chłodne. W takiej sytuacji na zakończeniu kanału doprowadzającego do pomieszczenia gorące powietrze należy zamontować wentylator końcowy.Nie wymaga zakupu dodatkowego zasilacza, pracuje pod napięciem 230V 50Hz.Wentylator w całości wykonany jest z metalu.
Świetnie sprawdzi się jako wentylator łazienkowy, może być zamontowany
w kanale wentylacyjnym okrągłym o śr.150mm, lub bezpośrednio w otworze wentylacyjnym, dobierając ozdobną kratkę.
Gwarancja 24 miesiące.